preloader
چاپ و طراحی دلخواه لباس، کاستوم برند

چاپ اسکارف با طرح دلخواه

240,000 تومان

چاپ طرح دلخواه روی اسکارف. جنس پارچه اسکارف 100% پنبه می باشد و طراحی شما با تکنولوژی DTF و با بالاترین کیفیت روی اسکارف چاپ میشود. اسکارف به صورت فری سایز و اسپورت می باشد و محدودیت جنسیتی و سایزی ندارد. برای طراحی دلخواه اسکارف روی دکمه شروع طراحی کلیک نمایید.

چاپ اسکارف با طرح دلخواه

240,000 تومان

چاپ طرح دلخواه روی اسکارف. جنس پارچه اسکارف 100% پنبه می باشد و طراحی شما با تکنولوژی DTF و با بالاترین کیفیت روی اسکارف چاپ میشود. اسکارف به صورت فری سایز و اسپورت می باشد و محدودیت جنسیتی و سایزی ندارد. برای طراحی دلخواه اسکارف روی دکمه شروع طراحی کلیک نمایید.


چاپ اسکارف

چاپ اسکارف با طرح دلخواه یکی از روش های بسیار موثر و کارامد در امر تبلیغات و مد می باشد. تیم کاستوم برند مفتخر است با کسب سالها تجربه و بکارگیری جدیدترین تکنولوژی در امر چاپ به کمک شما بزرگواران بیاید. چاپ اسکارف در کاستوم برند بر روی جنس ها و رنگ های متنوع و شاد و با بالاترین کیفیت انجام می شود. محیط طراحی آنلاین برای شما بزرگواران فراهم شده که بتوانید بصورت آنلاین و غیر حضوری تصاویر دلخواه، شخصی، لوگو و یا برند خودتون رو طراحی و در کمترین زمان چاپ و تحویل بگیرید. همین حالا با کاستوم برند اسکارف دلخواهتو طراحی و چاپ کن.

انواع پارچه و چاپ اسکارف

پارچه های مختلفی در تولید اسکارف استفاده میشوند که کیفیت و نوع چاپ آن ها متفاوت می باشد. بعضی از چاپ ها فقط مخصوص چند نوع جنس پارچه می باشند. برای مثال چاپ روی اسکارف اسپان از طریق سابلیمیشن انجام میشود. اسکارف اسپان از 50 درصد نخ پنبه و 50 درصد پلی استر تشکیل شده است و پس از چاپ، قابل شستشو می باشد. انواع مختلف چنس پارچه اسکارف عبارت اند از: اسکارف ملانژ، اسکارف پنبه ای، اسکارف جودون، اسکارف لاکرا، اسکارف دورس و … همچنین انواع چاپ اسکارف عبارت اند از: چاپ سیلک اسکرین، چاپ مستقیم DTG، چاپ سابلیمیشن، چاپ حرارتی، چاپ انتقال وینیل با حرارت و …

پارچه و چاپ مناسب من

انتخاب جنس چاپ و پارچه لباس به معیار های مختلفی بستگی دارد. مثلا اگر لباس شما برای تبلیغات استفاده میشود، نیاز به چاپ و جنس پارچه با کیفیت نیست و میتوان از چاپ سابلیمیشن و جنس پارچه اسپان استفاده کرد. در صورتی که لباس با کیفیت و با دوام تری برای هدیه دادن، پوشیدن مداوم، ست کردن و … میخواهید، باید از چاپ با کیفیت DTF و جنس پارچه مرغوب تری مثل پنبه استفاده نمایید.

مزایای چاپ اسکارف

  1. قابل دید بودن بیشتر: لباس جزو اولین چیزهایی است که در معرض دید افراد قرار می‌گیرد و همین امر باعث موفقیت در تبلیغات کسب و کار شما در زمینه اسکارف تبلیغاتی در بازاریابی شده است. شاید برای شما سوال باشد که چرا چاپ تبلیغات را بیشتر روی اسکارف انجام می‌دهند.باید بگوییم که اسکارف به علت یکسره بودن و نداشتن دکمه و یقه باعث بهتر دیده شدن نام تجاری و برند می‌شود و همچنین تاثیر بیشتری برای کسب و کار شما دارد.
  2. هزینه کمتر: چاپ تبلیغات بر روی اسکارف تبلیغاتی هزینه کمتری نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر دارد به همین دلیل در هر کسب و کاری با هر بودجه گه برای هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته شده، می‌توان اسکارف تبلیغاتی را با تعداد دلخواه سفارش داد.
  3. بالا بردن توجه: معمولا در بیشتر مواقع چاپ تبلیغات بر جلوی اسکارف انجام می‌شود و اولین جایی است که نظر مخاطب را به خود جلب می‌کند. بنابراین تنها چیزی که در هدایای تبلیغاتی جلب توجه میکند، چاپ تبلیغات بر روی اسکارف تبلیغاتی است.
  4. قابلیت استفاده برای تمام سنین وجنسیت‌ها: اسکارف از جمله پوشاکی است که هم برای آقایان و هم خانم ها کاربرد دارد و از آن استفاده می‌کنند و این می‌تواند کار شما را در هدیه دادن این اسکارف ها به عنوان هدیه تبلیغاتی به مخاطبانتان بدون در نظر گرفتن جنسیت راحت کند زیرا می‌دانید هر مخاطب با هر سن و جنسیتی که دارد می‌تواند از این اسکارف استفاده کند.
سبد خرید