ثبت نام در کاستوم برند به چه صورت است؟

برای طراحی و چاپ لباس در کاستوم برند باید ثبت نام کنید. دقت داشته باشید که پیامک های تبلیغاتی سیم کارت خود را نبسته باشید، زیرا برای ثبت نام نیاز به درج کد چهار رقمی ارسال شده از طرف کاستوم برند دارید.

چگونه می توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی کاستوم برند پس از اینکه کالای مورد نظر را انتخاب و یا طراحی کردید، آن را به سبد خرید اضافه و به ترتیب مراحل خرید و پرداخت اینترنتی را تکمیل نمایید. (دقت داشته باشید برای ورود و ثبت نام با استفاده از شماره موبایل، پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود نکرده باشید.)

می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟

خیر، امکان ثبت سفارش بصورت تلفنی امکان پذیر نیست.

برای خرید از کاستوم برند، حتما باید در سایت عضو باشم؟

بله. قبل از خرید میبایست از طریق شماره موبایل ثبت نام کنید. کد ورود 4 رقمی یکبار مصرف برای شما ارسال میشود تا بتوانید با آن وارد محیط کاربری خود شوید.

پیگیری ارسال سفارش به چه صورت است؟

بعد از مراحل ثبت سفارش، کد رهگیری اختصاصی برای شما پیامک میشود تا با وارد کردن آن در قسمت پشتیبانی (پیگیری سفارش) از روند ارسال محصول مطلع شوید.

مراحل چاپ و ارسال چند روز زمان میبرد؟

بعد از ثبت سفارش، لباس به مرحله چاپ منتقل میشود. این کار نیاز به دقت و ظرافت زیادی دارد. با توجه به ظرافت و حجم سفارش، بعد از گذشت پنج روز کاری با بسته بندی کاستوم برند تحویل شما میگردد.

نحوه ی شستشو ی لباس چاپی به چه صورت می باشد؟

نحوه نگهداری و شستشو لباس های کاستوم برند خیلی ساده می باشد. فقط به سه نکته دقت داشته باشید:

1. حتما قبل از شستشو لباس را برعکس کنید تا چاپ شما داخل لباس قرار بگیرد. این کار باعث عمر بیشتر چاپ میشود.

2. دمای آب شستشو نباید بالاتر از 33 و کمتر از 30 درجه سانتی گراد باشد.

3. هیچوقت از اوتوی مستقیم روی لباس های چاپی استفاده نکنید. برای برای اتو کردن لباس های چاپی از دستگاه های اتوی بخار استفاده نمایید.

میتوانم سفارشم را لغو کنم؟

بلافاصله بعد از پرداخت و تکمیل سفارش، محصول شما به قسمت طراحی و چاپ منتقل میشود. پس بعد از تکمیل سفارش امکان لغو آن وجود نخواهد داشت.

آیا کاستوم برند مجوز فروش آنلاین دارد؟

بله، تیم کاستوم برند مجوز های فروش آنلاین و درگاه پرداخت را از مرکز توسعه تجارت الکترونیک دریافت کرده است.