یکی از لذت بخش ترین کارها در زمینه مد و استایل، پوشیدن لباس هایی است که توسط خودتان طراحی شده اند. با استفاده از ابزارهای آنلاین کاستوم برند، لباس های خود را طراحی و سفارش دهید.

بعد از اتمام طراحی و سفارش آنلاین، لباس شما به مرحله چاپ هدایت می شود تا طراحی دلخواه شما با بهترین کیفیت روی لباس شما چاپ شود. پس از اتمام مراحل چاپ، لباس شما در بسته بندی شیک آماده شده و در کمترین زمان ارسال می شود. تیم کاستوم برند همواره در تلاش است تا بهترین کیفیت پارچه، چاپ، بسته بندی و خدمات آنلاین را برای کاربران خود فراهم کند. کاستوم برند تعریف معمول سفارش آنلاین در حوضه ی استایل را تغییر داده تا مفهموم تازه ای به داشتن ظاهر ایده‌آل ببخشد.

 

کاستوم برند

نمایش دادن همه 2 نتیجه

چاپ اسکارف با طرح دلخواه

180,000 تومان

چاپ طرح دلخواه روی اسکارف. جنس پارچه اسکارف 100% پنبه می باشد و طراحی شما با تکنولوژی DTF و با بالاترین کیفیت روی اسکارف چاپ میشود. اسکارف به صورت فری سایز و اسپورت می باشد و محدودیت جنسیتی و سایزی ندارد. برای طراحی دلخواه اسکارف روی دکمه شروع طراحی کلیک نمایید.

چاپ تیشرت با طرح دلخواه

380,000 تومان

چاپ تی شرت با طرح دلخواه. جنس پارچه تیشرت 100% پنبه می باشد و طراحی شما با تکنولوژی DTF و با بالاترین کیفیت روی تیشرت چاپ میشود. تیشرت به صورت فری سایز و اسپورت می باشد و محدودیت جنسیتی و سایزی ندارد. برای طراحی دلخواه تیشرت روی دکمه شروع طراحی کلیک نمایید.